Ciepło wraca

Nie lubisz marznąć i nie chcesz się zastanawiać, kiedy wreszcie włączą ogrzewanie w Twoim budynku? Już nie musisz. Ciepło wraca zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz. Cieszymy się, że może wrócić do Ciebie za naszym pośrednictwem. Koniec z chłodnymi jesiennymi wieczorami i porankami. Zadbaj o siebie i swoich bliskich. Zgłoś się do administratora budynku i poproś o rozpoczęcie dostawy ciepła.

Twój sprawdzony sposób na ciepło

Wrzesień przynosi nam zwykle coraz chłodniejsze wieczory, noce i poranki. Już teraz warto zadbać o komfort w naszych mieszkaniach i włączyć ogrzewanie, by nie dopuścić do nadmiernego wychłodzenia budynku. Przypominamy zatem, jak rozpocząć ogrzewanie w naszych mieszkaniach.

Kto i kiedy decyduje o terminie włączenia ogrzewania?

O momencie rozpoczęcia dostawy ciepła do budynku decydują odbiorcy, którzy zgłaszają do LPEC chęć rozpoczęcia dostawy ciepła. Służby LPEC S.A., odpowiedzialne za uruchamianie ogrzewania, są w stałej gotowości i czekają na sygnał od swoich klientów.

Co może zrobić mieszkaniec, kiedy jest mu zimno w swoim domu?

Mieszkańcy i użytkownicy lokali w zasobach spółdzielni czy wspólnot mieszkaniowych zgłaszają potrzebę uruchomienia dostawy ciepła do swoich zarządców lub administratorów. Zarządcy decyzję o rozpoczęciu dostawy ciepła przekazują do LPEC.

Bez względu na porę roku

Pojęcie sezonu grzewczego dawno przestało być aktualne. Już nie trzeba czekać aż temperatura na zewnątrz utrzyma się poniżej 12°C przez kilka kolejnych dni, aby grzejniki zrobiły się ciepłe. LPEC zapewnia dostawę ciepła przez 12 miesięcy w roku. Wystarczy tylko telefon do spółdzielni lub zarządcy budynku.

Kliknij na obrazek poniżej i pobierz „Poradnik na temat racjonalnego ogrzewania mieszkania”: